მთავარი ჭიდაობაბერძნულ-რომაული ქართველ სპორტსმენთა საშეჯიბრებო განრიგი ევროპულ თამაშებზე

ქართველ სპორტსმენთა საშეჯიბრებო განრიგი ევროპულ თამაშებზე

111 ნახვა

საათებიღა გვაშორების მეორე ევროპული თამაშების გახსნის ოფიციალურ ცერემონიალს და იქიდან მოყოლებული 10 დღის განმავლობაში 50 ქვეყნის 4000-მდე სპორტსმენი სპორტის 21 სახეობაში გაეჯიბრება ერთმანეთს.

ამის გათვალიწინებით კი გაგაცნობთ ჩვენი სპორტსმენების საშეჯიბრო განრიგს:

21 ივნისი:

მშვიდოსნობა:

ჯაბა მოსეშვილი – 10:45 – 13:30
ციკო ფუტკარაძე – 15:45 – 18:30

კრივი:

სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
ნიკოლოზ ბეგაძე (91კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
მიხეილ ბახტიძე (+91კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)

22 ივნისი:

კრივი:

არტუშ გომციანი (56კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)

ტყვიის სროლა:

ნინო სალუქვაძე/ცოტნე მაჭავარიანი (პნევმატური პისტოლეტი, შერეული წყვილები) – 10:00 – 13:30

სამბო:

ვახტანგ ჩიდრაშვილი (57 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
მინდია ლილუაშვილი (68 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ბექა ბერულავა (82 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
დავით ლორიაშვილი (100 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
მარიამ ჯანაშვილი (56 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ნინო ოძელაშვილი (72 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ელენე ქებაძე (+80 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00

ძიუდო:

ამირან პაპინაშვილი (60 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ლუხუმ ჩხვიმიანი (60 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ვაჟა მარგველაშვილი (66 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ბაგრატ ნინიაშვილი (66 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ეთერ ლიპარტელიანი (57 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10

მხატვრული ტანვარჯიში:

სალომე ფაჟავა – 15:00 – 20:00

23 ივნისი:

მშვიდოსნობა:

ჯაბა მოსეშვილი/ციკო ფუტკარაძე (შერეული წყვილები) – 10:00 – 17:30

კრივი:

სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ლაშა გურული (64კგ) – 19:30 -22:30 (საღამოს სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 19:30 -22:30 (საღამოს სესია)

ტყვიის სროლა:

ცოტნე მაჭავარიანი – 10:00 – 15:30
ნინო სალუქვაძე – 10:00 – 15:30
ნინო ხუციბერიძე – 10:00 – 15:30

სამბო:

გივი ნადარეიშვილი (52 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
გენადი ჩირგაძე (62 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ლევან ნახუცრიშვილი (74 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
პაატა ღვინიაშვილი (90 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ბექა ბერძენიშვილი (+100 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
სალომე აბაშიძე (60 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00
ირინე ლეონიძე (80 კგ) – 11:00 – 15:00, 18:00 – 00:00

ძიუდო:

ლაშა შავდათუაშვილი (73 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ლუკა მაისურაძე (81 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10

მხატვრული ტანვარჯიში:

სალომე ფაჟავა – 15:00 – 19:00

ველოსპორტი:

თენგიზ ბარბაქაძე – 13:30 – 16:00

24 ივნისი:

მშვილდოსნობა:

ჯაბა მოსეშვილი – 10:00 – 18:00

კრივი:

არტუშ გომციანი (56კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
მიხეილ ბახტიძე (+91კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)

ტყვიის სროლა:

ნინო სალუქვაძე/ცოტნე მაჭავარიანი (სპორტული პისტოლეტი 50 მ, შერეული წყვილები) – 10:00 -13:00

ძიუდო:

ბექა ღვინიაშვილი (90 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
ვარლამ ლიპარტელიანი (100 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10
გურამ თუშიშვილი (+100 კგ) – 11:30 – 16:40, 18:00 – 20:10

ბატუტზე ხტომა:

ლუბა გოლოვინა – 16:00 – 17:50, 20:00 – 21:55
თეონა ჯანჯღავა – 16:00 – 17:50, 20:00 – 21:55

25 ივნისი:

მშვიდოსნობა:

ციკო ფუტკარაძე – 10:00 – 18:00

კრივი:

ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ლაშა გურული (64კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
ნიკოლოზ ბეგაძე (91კგ) – 19:30 -21:30 (საღამოს სესია)
არტუშ გომციანი (56კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)

ტყვიის სროლა:

ნინო სალუქვაძე (სპორტული პისტოლეტი 25 მ) – 10:00 – 12:15

ველოსპორტი:

თენგიზ ბარბაქაძე – 14:00 -17:40

ბატუტზე ხტომა:

ენგიზ კოშკაძე – 16:00 – 17:50, 20:00 – 21:55
ლუბა გოლოვინა/თეონა ჯანჯღავა (სინქრონი) – 16:00 – 17:50, 20:00 – 21:55

თავისუფალი ჭიდაობა:

ლაშა ლომთაძე (57კგ) – 12:00 – 14:40, 19:00 – 20:20
ავთანდილ კენჭაძე (74კგ) – 12:00 – 14:40, 19:00 – 20:20
სანდრო ამინაშვილი (86კგ) – 12:00 – 14:40, 19:00 – 20:20
გივი მაჭარაშვილი (125კგ) – 12:00 – 14:40, 19:00 – 20:20

26 ივნისი:

მშვიდოსნობა:

ციკო ფუტკარაძე – 10:00 – 17:20

კრივი:

ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
არტუშ გომციანი (56კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 15:00 – 18:00 (დილის სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
ლაშა გურული (64კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)
მანჯავიძე გიორგი (81კგ) – 19:30 – 22:30 (საღამოს სესია)

ტყვიის სროლა:

ნინო სალუქვაძე (სპორტული პისტოლეტი 25 მ) – 10:15 – 13:55

თავისუფალი ჭიდაობა:

ლადო ხინჩეგაშვილი (65კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ელიზბარ ოდიკაძე (97კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ლაშა ლომთაძე (57კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ავთანდილ კენჭაძე (74კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
სანდრო ამინაშვილი (86კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
გივი მაჭარაშვილი (125კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40

27 ივნისი:

მშვიდოსნობა:

ჯაბა მოსეშვილი – 12:00 – 17:20

თავისუფალი ჭიდაობა:

ლადო ხინჩეგაშვილი (65 კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40
ელიზბარ ოდიკაძე (97 კგ) – 12:00 – 15:10, 19:40 – 21:40

ნიჩბოსნობა:

ბადრი ყაველაშვილი (K1 – 200მ) – 15:00 – 18:35
ზაზა ნადირაძე (C1 – 200მ) – 15:00 – 18:35
მარიამ ქერდიკაშვილი (C1 – 200მ) – 15:00 – 18:35

სპორტული ტანვარჯიში:

პოლინა ბორზიხი – 12:00 – 21:00

28 ივნისი:

კრივი:

ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
მიხეილ ბახტიძე (+91კგ) – 15:00 – 18:30 (დილის სესია)
სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 19:30 – 23:30 (საღამოს სესია)
არტუშ გომციანი (56კგ) – 19:30 – 23:30 (საღამოს სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 19:30 – 23:30 (საღამოს სესია)
ნიკოლოზ ბეგაძე (91კგ) – 19:30 – 23:30 (საღამოს სესია)

ტყვიის სროლა:

ნინო სალუქვაძე/ცოტნე მაჭავარიანი (სპორტული პისტოლეტი 25 მ, შერეული წყვილები) – 10:00 -15:00

ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა:

დავით ჩხარტიშვილი (60 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 19:30
შმაგი ბოლქვაძე (67 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 19:30
გელა ბოლქვაძე (77 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 19:30

29 ივნისი:

ნოდარ დარბაიძე (52კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
ოთარ ერანოსიანი (60კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
ესკერხან მადიევი (69კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
გიორგი მანჯავიძე (81კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)
მიხეილ ბახტიძე (+91კგ) – 17:00 – 19:55 (საღამოს სესია)

ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა:

დავით ჩხარტიშვილი (60 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
შმაგი ბოლქვაძე (67 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
გელა ბოლქვაძე (77 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
რობერტ კობლიაშვილი (87 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
რევაზ ნადარეიშვილი (97 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00
იაკობ ქაჯაია (130 კგ) – 12:00 – 14:30, 19:00 – 21:00

კარატე:

გოგიტა არქანია (+84 კგ) – 13:00 – 14:50, 16:30 – 20:00

სპორტული ტანვარჯიში:

პოლინა ბორზიხი – 15:00 – 17:45

30 ივნისი:

კრივი:

სახილ ალახვერდოვი (49კგ) – 13:00 – 16:20 (დილის სესია)
არტუშ გომციანი (56კგ) – 13:00 – 16:20 (დილის სესია)
გიორგი ხარაბაძე (75კგ) – 13:00 – 16:20 (დილის სესია)
ნიკოლოზ ბეგაძე (91კგ) – 13:00 – 16:20 (დილის სესია)

ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა:

რობერტ კობლიაშვილი (87 კგ) – 14:00 -16:00
რევაზ ნადარეიშვილი (97 კგ) – 14:00 -16:00
იაკობ ქაჯაია (130 კგ) – 14:00 -16:00

სპორტული ტანვარჯიში:

პოლინა ბორზიხი – 14:00 – 17:30

 

წყარო: პირველი არხი

ფოტო: პირველი არხი

0 კომენტარი
0

მსგავსი პუბლიკაციები

დატოვეთ კომენტარი